APIE GAMYBĄ


E. Navicko įmonė „Medica“  – vienintelė  odontologinių įrenginių gamintoja Pabaltijo šalyse, aktyviai dirba Lietuvos rinkoje nuo 1991 m., tiekia produkciją į Europos ir NVS šalis.

„Medica“ – tai nedidelis, bet darbštus ir didelę gamybos patirtį turintis kolektyvas. Odontologinių įrenginių gamybai naudojame gerą techninę bazę, kurią stengiamės nuolat atnaujinti. Tai mums leidžia būti lankstiems ir greitai prisitaikyti prie naujų technologijų tendencijų, rinkos pokyčių bei vartotojų poreikių.

Mūsų darbo metodas - kompleksinis, įmonės specialistai atlieka visus projektavimo, konstravimo, derinimo, gamybos, tiekimo, montavimo bei priežiūros darbus, tai leidžia mums užtikrinti viso proceso (nuo užsakymo priėmimo, gamybos iki gaminio sumontavimo) aukščiausio lygio kontrolę ir servisą.

 

Mūsų vizija, misija, tikslai

Būti žinomu ir patikimu odontologinių įrenginių gamintoju ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

Atsižvelgiant į mūsų pagrindinių klientų gydytojų odontologų poreikius ir lūkesčius, nuolat tobulinti teikiamų produktų ir paslaugų kokybę.

 Stengtis darbą atlikti greitai ir kokybiškai, kas lemia nuolatinį klientų sugrįžimą.

Patikrinti laiko, aukštos kokybės ir komforto klasės "MEDICA" įrenginiai skirti odontologams, vertinantiems patogias darbo priemones ir jaukią darbo aplinką. Originalios idėjos ir praktiški sprendimai suteikia "MEDICA" gaminamiems įrenginiams ilgaamžiškumo ir inovatyvumo.

Mūsų atnaujintoje internetinėje svetainėje Jūs galite susipažinti su ABC 04-012 serijos odontologinių įrenginių modeliais, kurie savo ergonomiškumu ir patogumu, apgalvotomis techninėmis galimybėmis, maksimalia instrumentų pasirinkimo įvairove, patenkins pačių reikliausių odontologų reikalavimus. 

 

„MEDICA“ gaminamos produkcijos asortimentas:

 

Odontologiniai įrenginiai

Atsiurbimo sistemos

Vakuumo sistemos

Kėdutės, spintelės

Dantų technikų laboratorijoms 

 

Kokybės politika

 

Įmonės kokybės vadybos sistema sertifikuota pagal ISO 13485 standarto reikalavimus.